دانلود رایگان فیلم سینمایی من مادر هستم I Am Mother 2019

دانلود فیلم I Am Mother 2019

دانلود رایگان پیش نمایش فیلم I Am Mother 2019 با کیفیت HD

اولین پیش نمایش رسمی فیلم اضافه شد

دانلود رایگان فیلم من مادر هستم I Am Mother 2019

منتشر کننده فایل: delfanmusic00
ژانر : مهیج , علمی تخیلی , رازآلود
۶٫۴/۱۰ از ۱۲۸ رای

مدت زمان : ۳ دقیقه
زبان : انگلیسی
کیفیت : HD
فرمت : MP4
انکودر : F2M
حجم : ۱۱ مگابایت
محصول : آمریکا , استرالیا
ستارگان : Clara Rugaard, Hilary Swank, Rose Byrne, Tahlia Sturzaker
کارگردان : Grant Sputore
لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس کیفیت‌های دیگر

خلاصه داستان :
من مادر هستم ، فیلمی علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی گرانت اسپوتور می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک نوجوان در راستای احیای دوباره‌ی بشریت که منقرض شده است توسط رباتی به نام مادر در دنیایی زیرزمینی پرورش می‌یابد. اما پیوند منحصر به فرد آنها زمانی که یک غریبه غیرقابل توصیف با اخبار هشدار دهنده می‌‌رسد ، تهدید می‌شود و…

برای مشاهده ادامه مطلب و دانلود کلیک کنید

دانلود I Am Mother 2019 , دانلود دوبله فارسی فیلم I Am Mother 2019 , دانلود دوبله فارسی فیلم من مادر هستم 2019 , دانلود رایگان فیلم I Am Mother 2019 , دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Mother 2019 , دانلود فیلم I Am Mother , دانلود فیلم I Am Mother 2019 , دانلود فیلم I Am Mother 2019 با زیرنویس فارسی , دانلود فیلم I Am Mother 2019 با لینک مستقیم , دانلود فیلم من مادر هستم 2019 , فیلم I Am Mother 2019 , فیلم تو دلفان موزیک , فیلم سینمایی من مادر هستم , من مادر هستم 2019 , فیلم سینمایی من مادر هستم 1398,

دانلود فیلم آجین نیمه انسان Ajin Demi Human 2017

دانلود رایگان فیلم تشییع جنازه خانوادگی مادئا A Madea Family Funeral 2019

دانلود رایگان فیلم سه شمشیر زن Brotherhood Of Blades 2014

دانلود رایگان فیلم پوکمون کارآگاه پیکاچو Pokemon Detective Pikachu 2019

دانلود رایگان فیلم سینمایی وقت مسابقه Racetime 2018

دانلود رایگان فیلم سینمایی استن و اولی Stan And Ollie 2018

دانلود رایگان فیلم مستند پانداها Pandas 2018

فیلم ,دانلود ,mother ,am ,i ,مادر ,am mother ,i am ,mother 2019 ,فیلم i ,مادر هستم ,دانلود دوبله فارسی ,2019 دانلود دوبله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حسابی از نوع واقعی zahrakalhor دانلود رایگان فیلم من و شارمین آخرین اخبار سینما و بازیگران یوسف طوسی pinfile معرفی پرژکتور بنکیو معرفت الله paygahmersad مجله اینترنتی ایرانیان